Mousepady Reklamowe to nasz flagowy produkt. Zajmujemy się ich wytwarzaniem od prawie 20 lat. W naszej ofercie znajduję się podkładki pod mysz z nadrukiem reklamowym, przygotowanym zgodnie z projektem który nam dostarczacie. Drukujemy kilkoma różnymi technikami, zawsze z najwyższą dbałością o jakość. Mamy do dyspozycji najlepsze offsetowe maszyny UV, prasy cyfrowe i plotery flatbed UV.

Dostosujemy nasze produkty do każdego budżetu reklamowego. Dla kampanii wspierających sprzedaż ekskluzywnych marek proponujemy między innymi kalendarzowe podkładki pod myszy, zawierające wielokartkowy kalendarz z drukiem reklamowym na cały rok. Mousepady mogą być wykonane w dowolnym kształcie a nadruk, niezależnie od wersji jaką wybierzecie, gwarantuje poprawną pracę wszystkich myszy na naszych mousepadach.

Potrzebujecie gadżetu w dobrej cenie i z ekspresowym terminem realizacji? Świetnie! Nasze mousepady optyczne z nadrukiem reklamowym między warstwami podkładki to najtańsze mousepady reklamowe w Polsce. Jako jedyni w tym przypadku nie tniemy na jakości produktu. Mimo najniższej ceny wśród polskich producentów gwarantujemy Wam najwyższej klasy materiały z których produkujemy podkładki.

Poniżej znajdziecie pełną listę typów podkładek pod mysz, wraz z cennikami dla klientów końcowych (aktualizowanymi regularnie), zdjęciami i kompletną specyfikacją techniczną naszych mouspadów.


Share This