Podnoszony wierzch podkładki

 

Pod przeźroczystym, uchylanym wierzchem podkłądki możesz umieścić notatki i inne ważne dokumenty.

Przyjemne z pożytecznym

Jako jeden z niewielu produktów POS, mata z uchylną klapką oddaje do Twojej dyspozycji produkt jednocześnie użytkowy i estetyczny.

Najwyższa jakość druku

Offsetowy lub cyfrowy druk UV bezpośrednio na odwrocie wierzchu podkładki gwarantuje niedoścignioną jakość i wytrzymałość nadruku.

Mata z uchylną klapką jest zmodyfikowaną wersją maty na ladę sklepową z ciętą krwaęzią. Dzięki ograniczeniu powierzchni, na jakiej mata naladowa sklejona jest z pianką antypoślizgową do kilkucentymetrowego paska na szczycie podkładki, otrzymujemy możliwość swobodnego podnoszenia zadrukowanej części do góry. Zadruk wykonywany jest z pozostawieniem przeźroczystego okna w centralnej części projektu reklamowego.

W miejscu niezadrukowanym możemy swobodnie umieszczać notatki i inne ważne dokumenty, jednocześnie zabezpieczając je przed zalaniem lub uszkodzeniem. Taka podkładka reklamowa jako jeden z niewielu porduktów POS charakteryzuje się nie tylko wysoką estetyką wykonania, ale także dużymi walorami użytkowymi.

Podkłądka z uchylanym wierzchem łączy w sobie przyjemne z pożytecznym i gwarantuje bardzo długi okres ekzpozycji treści reklamowej w punkcie sprzedaży.

 

 

  •  Pianka anty poślizgowa PCV 3mm
  • Pianka anty poślizgowa PP 3mm
  • Mikroguma spieniona 8mm 
  • Folia PCV 0,3mm – 0,4mm
  • Folia PP 0,3 – 0,4mm
  • Folia PET-G LENTICULAR 0,15 – 0,4mm

Dowolny z uwzględnieniem ograniczeń technologicznych związanych z przygotowaniem wykrojnika.


Share This