Wysoka jakość i optymalna cena

Dzięki możliwośći druku podkłądek na wkłądze między warstwami, obniżyliśmy koszty nie obniżając jakości mousepada reklamowego.

 

Estetyczna ramka

 

Druk na wkładce międzywowej tworzy estetyczną i elegancką ramkę wokoło podkładki pod mysz.

Dowolne kształty

Mousepad z reklamą drukowaną na wkładce pozwala, tak jak w przypadku większości naszych podkłądek reklamowych, zastosowanie dowolnego kształtu.

 

Mousepady reklamowe zgrzewane z wkładką to bardziej efektywna kosztowo alternatywa do podkłądki drukowanej bezpośrednio na folii.

Zachowujemy wyjątkowo wysoką jakość produktu, eliminując bezpośredni druk offsewtowy UV na folii, dzięki umieszczeniu między warstwami podkładki, zadrukowanej zgodnie z wzorem i projektem wkładki.

Krawędź podkładki reklamowej w tym przypadku tworzy estetyczną i elegancką białą ramkę wokoło projektu, o szerokości około 4 mm. Kształty mousepada tego typu, tak samo jak w przypadku pozostałych naszych produktów są dowolne, lub dostosowane do standardowych formatów dostępnych od ręki na naszej półce magazynowej.

Gwarantujemy bezwzględnie prawidłową pracę każdej optycznej, laserowej czy nawet “kulkowej” (jeżeli gdzieś jeszcze taką znajdziecie!) myszy na powierzchni naszych podkładek pod myszy.

 

 

 

 

 

  •  Pianka anty poślizgowa PCV 3-4 mm

 

  • Folia PCV 0,3mm – 0,4mm

 

Dowolny z uwzględnieniem ograniczeń technologicznych związanych z przygotowaniem wykrojnika i elektrody.

 


Share This