Zgrzew HF na krawędzi podkładki

Mata tego typu zgrzewana jest na krawędzi za pomocą technologii HF. Najwyższej jakości elektrody i wykrojniki gwarantują wytrzymałość i odporność na uszkodzenia.

Doskonała przyczepność

Pianka PCV z którą zgrzany jest wydruk reklamowy na macie handlowej zapewnia doskonałą przyczepność do wszystkich powierzchni. Mata naladowa będzie uparcie trzymałą się miejsca w którym zostanie umieszczona.

Dowolne kształty

Zgrzewana mata na ladę sklepową może być wyprodukowana zarówno w kształcie standardowego prostokątu, jak i w dowolnym kształcie ograniczonym tylko wyobraźnią projektanta.

 

Zgrzewana mata na ladę sklepową to najbardziej znany i popularny produkt POS i BTL wśród naszego asortymentu. Produkujemy go najlepiej w Polsce! Przez prawie 20 lat naszego firmowego życia wysłaliśmy do naszych klientów ponad 15 milionów podkładów reklamowych tego typu.

Nie ograniczamy oferty w żaden sposób – nasz bogaty park maszynowy pozwala nam oferować zgrzewane maty handlowe zarówno dużym koncernom farmaceutycznym, tytoniowym czy FMCG, jak i działającym lokalnie przedsiębiorcom.

Nasycona kolorystyka która mata naladowa zgrzewana na krawędziach zawdzięcza technologii offsetowego lub cyfrowego druku UV bezpośrednio na powierzchni podkładki, oraz wytrzymałość materiałów na których ten druk jest umieszczony, sprawia że z pełną odpowiedzialnością możemy nazwać taką podkładkę handlową – Evergreenem POS.

 

 

 

 

 

  •  Pianka anty poślizgowa PCV 3-4 mm

 

 

  • Folia PCV 0,3mm – 0,4mm
  • Folia PET-G LENTICULAR 0,15 – 0,4mm

 

 

Dowolny z uwzględnieniem ograniczeń technologicznych związanych z przygotowaniem elektrody.

 


Share This