Adhezyjna powierzchnia punktowa

Nakładany wybiórczo, delikatny klej lub inna substancja antypoślizgowa zapewnia rewelacyjną przyczepność tej maty handlowej niezależnie od powierzchni.

Cieńka i wytrzymała

Mata naladowa z klejem punktowym pozwala zmniejszyć całkowitą grubość tej podkładki handlowej nawet do 0.3mm.

Nie tylko lada.

Specjalny skład kleju jaki umieszczamy na rewersie maty handlowej pozwala na umieszczenie jej na każdej płaskiej powierzchni – nie tylko na płaskiej ladzie sklepowej.

Mata handlowa z klejem punktowym to nasz autorski pomysł, który eliminuje konieczność stosowania antypoślizgowych pianek i mikrogumy na rwersie podkładki. Jeżeli w kampanii wymagany jest produkt POS o wyjątkowo małej grubości, nie można wybrać lepszej alternatywy.

Mata na ladę sklepową wykonana w tej technologii posiada w odróżnieniu od naszych pozostałych podkładów handlowych, jedynie mikroskopijną warstwę specjalnego kleju umieszczanego na macie w postaci punktów i fal. W transporcie zabezpieczamy klej przeźroczystą folią barierową, po której usunięciu odsłaniamy samoprzylepną podkładkę najwyższej jakości.

Mimo bardzo wysokiej przyczepności, pozwalającej na umieszczenie takiej maty handlowej nie tylko na ladzie, ale także na każdej płaskiej powierzchni (ściana, witryna sklepowa), konsystencja kleju gwarantuje że powierzchnia do której podkładka na ladę będzie przyczepiona, nie ulegnie uszkodzeniu przy usuwaniu maty reklamowej.

 

 

  •  punktowy klej repozycjonowalny
  • Folia PCV 0,3mm – 0,4mm
  • Folia PP 0,3 – 0,4mm
  • Folia PET-G LENTICULAR 0,15 – 0,4mm

Dowolny z uwzględnieniem ograniczeń technologicznych związanych z przygotowaniem wykrojnika.


Share This